Menu
Your Cart

Hidrotek Su Arıtma

Hidrotek Pompalı Ro-300 Günde 1 Ton Su Arıtma CihazıAçık kasa olarak bilinen su arıtma cihazı modelidir. İhtiyaca göre özelleştirilebilir olan modelimiz. İşyerleri Cafe, Bar, Restorantlar, Tekne, Yat ve yoğun kullanım için uygundur. 20 lt - 40lt - 80lt Tank Seçenekleri Mevcuttur. 6 Ay..
12.000,00TL
Ergonomik TasarımKolay KurulumYılda Bi defa Filtre Değişimi ( İlk Yıl 3 Filtre İkinci Yıl 5 Filtre  ) Periyot aynı şekilde devam etmektedir. Hem Yazlıkta Hem Kışlıkta Aynı Ürünü Kullanın. Damacana Parasından Kurtulun. ..
4.499,00TL
İş yerlerinde yoğun kullanım için üretilmiş, Hidrotek Arıtalı Su Sebili- Yılda bir defa filtre değişimi- Dokunmatik Panel- Filtre Göstergesi- 3 Ayrı Depolama Kapasitesi ( Soğuk 5 lt - Ilık 4 lt - Sıcak 3 lt )- Geniş Garanti Kapsamı- Ücretsiz Kurulum ve Daha Fazlası.... ..
18.999,00TL
Sebil Aparati -  Damacana Sebili, Arıtmalı Sebile Çeviren Sebil Aparati -  Damacana Sebili, Arıtmalı Sebile Çeviren
Yeni Çok Satan
Evinizde Bulunan Sebilinizi, Arıtmanıza Bağlayarak, Sürekli Olarak Sebilinizden,Aırtma Suyunuzu Almanızı Sağlar. Damacana Doldurma Derdine Son Verebilirsiniz. Tüm Su Arıtma Cihazları ile Uyumludur.  ..
550,00TL
Atık Su Atmayan Hidrotek Nano Deposuz Su Arıtma Cihazı Direk Akış Atık Su Atmayan Hidrotek Nano Deposuz Su Arıtma Cihazı Direk Akış
Yeni Çok Satan
Hidrotek Zero Waste Water  -  Sıfır Atık, Su Arıtma Cihazı 5 Filtre 5 Aşamadan Oluşan Cihazımızdan Günde 500 lt ye Kadar Su Alabilirsiniz. Ürün Direk Akış olarak Deposuz Olarak Üretilmiştir. Bu Sayede Minimal yapısı ile, Her alanda Rahatça Kullabilirsiniz. Deposuz Direk Akış..
4.500,00TL
 Hidrotek Kabinetli LUX Maksi Su Yumuşatma CihazıYumuşatma kapasitesi: 40 FR sertlikte 3m3/günDebi: 1,2 m3/h MaksKontrol valfi:   Clack WS1 TC  / Runxin Seçeneği ileRejenerasyon şekli: Zaman ayarlıReçine tank: FRP, 10x35İyon değiştirici reçine mikta..
14.000,00TL
Filtre Kombinasyonu- Sediment FiltreSediment Filtre 5 mikron gözeneklere sahip şebeke suyunu ürünün içerisindeilk karşılayan filtredir. Suyun içerisinde bulanbilecek, Yosun, Tortu, Toz, Pas,Çamur ve Asbest gibi insan sağlığına zararlı partikülleri temizler.       - Aktif Karbon F..
14.999,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)