Menu
Your Cart

Evsel Su Arıtma Cihazları

Evsel Su Arıtma Cihazları
Ergonomik TasarımKolay KurulumYılda Bi defa Filtre Değişimi ( İlk Yıl 3 Filtre İkinci Yıl 5 Filtre  ) Periyot aynı şekilde devam etmektedir. Hem Yazlıkta Hem Kışlıkta Aynı Ürünü Kullanın. Damacana Parasından Kurtulun. ..
4.499,00TL
Atık Su Atmayan Hidrotek Nano Deposuz Su Arıtma Cihazı Direk Akış Atık Su Atmayan Hidrotek Nano Deposuz Su Arıtma Cihazı Direk Akış
Yeni Çok Satan
Hidrotek Zero Waste Water  -  Sıfır Atık, Su Arıtma Cihazı 5 Filtre 5 Aşamadan Oluşan Cihazımızdan Günde 500 lt ye Kadar Su Alabilirsiniz. Ürün Direk Akış olarak Deposuz Olarak Üretilmiştir. Bu Sayede Minimal yapısı ile, Her alanda Rahatça Kullabilirsiniz. Deposuz Direk Akış..
4.500,00TL
Hidrotek 10 Aşamalı Pompalı Su Arıtma Cihazı Hidrotek 10 Aşamalı Pompalı Su Arıtma Cihazı
Yeni Çok Satan
Hidrotek 10 Aşamalı Su Arıtma Cihazı Pompa Seçeneği ile, Basıncı Düşük Bölgelerde Kullanabilme ( Pompa Seçeneğini Seçmeniz Gerekmektedir. )Yılda Bir Defa Filtre Değişimi ( ilk Yıl 3 Filtre İkinci Yıl Tam Takım ) İki Yılda Bir Defa Tam Takım Değiştirmeniz Gerekiyor. 8 lt 2,2 Galon Çelik Tan..
4.650,00TL
Hidrotek Hidrojen AAA+ PH 9,5 Su Arıtma Cihazı Hidrotek Hidrojen AAA+ PH 9,5 Su Arıtma Cihazı
Yeni Çok Satan
- Sediment FiltreSediment Filtre 5 mikron gözeneklere sahip şebeke suyunu ürünün içerisindeilk karşılayan filtredir. Suyun içerisinde bulanbilecek, Yosun, Tortu, Toz, Pas,Çamur ve Asbest gibi insan sağlığına zararlı partikülleri temizler.- Aktif Karbon Filtre Sediment Filtreden Geçen Suyun ikin..
4.999,00TL
Hidrotek B12 Vitamin Korumalı pH 9 Su Arıtma Cihazı Hidrotek B12 Vitamin Korumalı pH 9 Su Arıtma Cihazı
Yeni Çok Satan
Yeni Nesil Doğal Alkali FiltreB12 Filtre ; Vücudun B12 Filtre Emilimine Yardımcı Olan Alkali - Mineral FiltredirSuyu ph 9.0'a kadar yükseltirArıtılmış Suyu Alkali Suya DönüştürürTemel mineralleri ekler10000 Litre su geçişi kapasitelidirSu Arıtma Cihazından ÇOK daha Fazl..
4.999,00TL
Hidrotek 10 Aşamalı Su Arıtma Cİhazı Hidrotek 10 Aşamalı Su Arıtma Cİhazı
Yeni Çok Satan
Filtre Kombinasyonu- Sediment FiltreSediment Filtre 5 mikron gözeneklere sahip şebeke suyunu ürünün içerisindeilk karşılayan filtredir. Suyun içerisinde bulanbilecek, Yosun, Tortu, Toz, Pas,Çamur ve Asbest gibi insan sağlığına zararlı partikülleri temizler.       - Aktif Karbon F..
3.950,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)